Kilka słów o nas


Atmosfera

Liszówka to doskonałe miejsce  na spotkania biznesowe, jak i w gronie przyjaciół czy romantyczną kolację we dwoje. Dokładamy wszelkich starań, by każdy poczuł się jak u siebie. Restauracja Liszówka jest miejscem, które sprzyja owocnym dyskusjom w przyjemnym otoczeniu.


Wnętrze

Do dyspozycji gości oddajemy salę restauracyjną, idealną na uroczystości rodzinne i spotkania ze znajomymi oraz salę bankietową dla 100 osób wyposażoną w profesjonalne oświetlenie oraz nagłośnienie do organizacji imprez tanecznych. Do tego w okresie wiosenno-letnim otwieramy duży taras, skąd można podziwiać sąsiadujący Beskid Żywiecki. Otaczająca zieleń naszego ogrodu sprawia, że chwila wytchnienia od pędu codzienności przy pysznych deserach jest jeszcze przyjemniejsza.

ul. Pszczyńska 73
43-227 GóraMenu

Nasze menu, to trzy kierunki: tradycyjna regionalna kuchnia, doskonała pizza na cienkim cieście wg przepisu prosto ze słonecznej Italii oraz klasyczne amerykańskie burgery z wołowiny. Zawsze korzystamy ze świeżych produktów, oraz zaufanych dostawców, dzięki temu serwujemy dania niepowtarzalne, które zaskakują i zachwycają.